O funclubie


Zespół Fryvolic to jednoosobowy, powstały w 1997 roku band składający się tylko i wyłącznie z Emila Bonifaczuka. Pomimo tego, że odpowiadanie za wszystkie zadania w zespole może być przytłaczające - on od lat wykonuje swoją cieżko prace zyskując sobie uwielbienie polskich fanów. Kochają go za to, że jest autentyczny i potrafi przyznać się do swoich ograniczeń. Tworzy utwory na gitarze klasycznej oraz elektrycznej. Do tej pory udało mu się wydać pięć albumów, które zapewniły mu rzesze wiernych fanów.
Utworzyli oni strone internetową na której wymianiają się informacjami na temat zespołu Fryvolic i oferują wszelką pomoc w rozwianiu jakichkolwiek wątpliwości na temat jego działalności. Zamieszczają również informacje na temat koncertów swojego idola. Poprzez ich stronę można zapoznać się z utworami, które do tej pory nagrał Emil Bonifaczuk, poprzez co próbują oni zarazić innych ludzi fascynają jego twórczością. Strona jest obecnie w stanie budowy i materiał tam zamieszczony jest dość chaotyczny, ale już niedługo zostanie ona z całą pewnością poprawiona i wzbogacona o dodatkowe informacje.

Za co kochamy Fryvolic Art?

Zespół Fryvolic Art i Emil Bonifaczuk kojarzą nam się przede wszystkim z walką o swoje marzenia. Bez względu na przeciwności ważne jest to, aby nie poddawać się w swoim uporze i dążyć do wykonywania w swoim życiu tego, co się kocha. Emil jest jedynym członkiem, producentem i wykonawcą w swoim zespole i jest z tego dumny. Bez względu na to, że granie w ten sposób należy do rzadkości - on tworzy przy tym bardzo dobrą muzykę, która zyskuje sobie fanów nie tylko w Polsce - ale i na świecie. Dba on przy tym o swoich słuchaczy i obecnie zajmuje się też nauką gry na gitarze młodszych pokoleń muzyków. Nasz blog jest poświęcony właśnie takim muzykom, indywidualistom, którzy nie pragną ogromnej sławy a jedynie satysfacjii z własnej twórczości.