Historia pewnych zespołów

Muzyka sposobem na życie
Październik 9, 2017
Widowisko muzyczne recyklingu
Listopad 28, 2017

Przez prawie 50 lat swojego istnienia opublikowany dziesięć udanych albumów studyjnych, a także kilka i dwa nagrania na żywo, że 3D Katalog wydany w maju tego roku. Audio i tej edycji podsumować liczne i znaczące 3D-występ grupy w najbardziej prestiżowych muzeach i koncertowych arenach światowych stolic, że grupa przeprowadziła również i to jest ekscytujące 3D decyzji  będziemy mieli okazję zobaczyć go na żywo na koncercie.

Jazzowe trio

Jazzowe trioSzyi jest aktywny już ćwierć wieku. Członkowie tej grupy doświadczeni, kto przychodzi w muzykę nieco inaczej, niż zwykle. Inspiracji i elektroniczne, systemy i muzykę rockową, jak i w jazzie, szyi odwrotną rolę jazz i z nim improwizować i przestrzeni, i to nie tylko z nut. Charakterystyczne jest dla nich to, że ich występy już od dawna, a ich wersje, zazwyczaj składają się z jednego długiego utworu. Trio na wycieczkę do Europy, a jednym z miejsc, gdzie można wykonać to jazz festival.

Jakie są unikalne właściwości? Myślę, że to, co jest szczególnie wyjątkowy jest to, że wszystko pochodzi od naszej decyzji, kiedy znaleźliśmy się razem, lub że będzie im grać tylko dla siebie, tylko dla nas. Oczywiście, że to jest obietnica. Ale myślę, że to, w tym samym czasie te zmiany są stosowane, pozwalają nam tworzyć nasze podejście do tworzenia muzyki, który jest całkowicie wolny od jakiegokolwiek zewnętrznego ciśnienia, i oto, prawie 30 lat później, wciąż działają na tych samych zasadach.

Grupa będzie aktywna w ciągu prawie 30 lat i w tym okresie wydała 17 prasowe. Co jest wspólnego między członkami grupy? Może być, proces twórczy, które pozwalają na tworzenie tej muzyki? Kiedy z innymi muzykami, nie gram tak, jak z nimi (i dlatego powinien). Mogę mówić za siebie, ale uważam, że też istnieje wiele unikalnych stylów na swoich instrumentach. Mamy więc trzech wyjątkowych głosów, a między nami nie ma pełne zaufanie do siebie, tak samo jak i nasza metoda. Zawsze staramy się znaleźć pozytywne w każdej tekstury, co tworzysz wspólnie; aby nie być zbyt krytyczny. Wszyscy wierzymy w jednym, w drugim nie dla przyspieszenia muzyki zbyt dużo lub w tych miejscach, w których ona nie chce robić. Wiemy, jak od muzyki i sama nam pokazać, gdzie to jest.

Gdzie mu się rozwijać

Gdzie mu się rozwijaćChemia w pasie i wszystko do ostatniego, otworzyć? To nie jest możliwe, aby opisać słowami, ale mogę bardzo wyraźnie usłyszeć. Znowu powiesz, że tak należy. Sam był bardzo zaniepokojony, gdy był ! Ale kiedy ja to mówię, czuję, że jest coś, co łączy. Czy możesz wyjaśnić, jak między jazz-dźwięki i wymagające środowiska powstała grupa?

Ponownie mówię, że to coś, co nie może łatwo wyrazić słowami, ale mogę powiedzieć, że mamy trzy możemy usłyszeć nie tylko jazz i, ale również szeroki wachlarz muzyki, i z tych różnych rodzajach muzyki tworzymy nasze wyobrażenia o tym, co chcemy wnieść swój wkład w muzykę czopów. Wśród nas nigdy nie rozmawiamy, ale oznacza, że wszystko, co słuchaliśmy lub że pracowaliśmy mogę zaproponować następnym razem znajdziesz się w nich grać. Zazwyczaj swoje produkty składają się z jednego długiego utworu. Jak do tej koncepcji?

Jak tylko znaleźliśmy sposób, jak nauczyć się nie też pracować, szybko okazało się, że potrzebujemy godzinę i coś kilka pomysłów, aby odkryć niektóre z rzeczy, które na te pomysły, może czasem w ślepy zaułek, będzie jej wstać i wytrzeć, a potem ok. To dotyczy naszych improwizacji na żywo, ale ona się porusza i na naszych albumów studyjnych i w formacie wyświetlane są dokładnie na czas dla nas. Choć w ostatnim czasie LP z dwoma 20 utworów w nim, w pierwszych dniach myślę, że jesteśmy w pełni w stanie wyrazić to, co było wyjątkowo o naszej muzyce w 20 minut lub więcej.