Widowisko muzyczne recyklingu

Historia pewnych zespołów
Październik 12, 2017

Recykling również bardzo obecny w muzyce i w widowisko, jak „cyrk eko’ Alejandra Botto, który już od widowisko muzyczne ponad 20 lat w scenariuszu, słuchamy i śpiewamy historii środowiska.Alejandra opowiada, że zaczął pracować w PTI z zaledwie 15 lat, przedstawiając programy dla dzieci o środowisko, tak, że już w dzieciństwie mu увлекала ten temat. „Potem odkryłam, że to, co chciała śpiewać i zastanawiałem się połączyć te dwie rzeczy i zacząć liczyć i śpiewać ludziom rzeczy, które powinny były zrobić, dbając o naszej małej wielkiej planety”, wspomina.Teraz dokładnie 20 lat temu, zrodził się pomysł widowisko ‚cyrk eko’, musical inspirowany ” cztery żywioły natury: ziemia, woda, powietrze i ogień. To musical, cyrkowe przedstawienie, komunikat, szkolenia związane ze zmianą klimatu, odnawialnych źródeł energii, recyklingu, ochrony środowiska i zagrożonych gatunków zwierząt. Zatrudnia ponad 20 artystów.

widowisko muzyczne
Recykling była bardzo rozpowszechniona na wszystkie muzyczne, w rzeczywistości, wszystkie przetwarzane w spektaklu, na przykład, mój garderoba, cała moja odzież i obuwie-pochodzący z materiałów pochodzących z recyklingu i ponownie wykorzystane” – mówi Aleksandra Szczecińskiego. Ponadto, „także liczbę, którą nazywamy „Urban sound”, gdzie spędzamy perkusji materiałów pozornie, jednorazowe, które prowadzą do około ciekawe dźwięki, które pozostawiają publiczności nie wiedział, co powiedzieć, i nawet nasz mag pracuje z elementami z kartonu z recyklingu” – dodaje.W momencie, kiedy widowisko pojawi się wirtualne zwierzątko, chihuahua, że nazywa Nicka, który komunikuje się z dziećmi, zadając im pytania na temat recyklingu, energii, przeznaczone do zniesienia, oszczędzania wody i tak dalej, wszystko w małych dawkach i w zabawny sposób, aby nigdy się nie nudzi widza, oczywiście – mówi Aleksandra Szczecińskiego.I jesteśmy bardzo wyraźnie powiedziane, że „ważniejsze jest to, że nasz musical nie toleruje zwierząt. Jesteśmy przeciwko przemocy nad zwierzętami i używania zwierząt do pracy, więc moi tancerze i muzycy na żywo będą charakteryzują zwierząt zagrożonych wyginięciem”. Wśród jego najbliższych występów im możemy zobaczyć, na pochód Królów w Madrycie odbędzie się 5 stycznia. A jeśli chcesz dowiedzieć się, gdzie one działają, widowisko muzyczne można sprawdzić swoją stronę.

Widowisko muzyczne jako forma nauki

Z okazji jego 30-letniej kariery, Misja Productions we współpracy z biegiem widowisko muzyczne CZASU, otwiera konkurs, aby wybrać jeden z dwóch dzieci, które śpiewają w dwie opcje montażu 30 lat boże Narodzenie, który zostanie zaprezentowany 24 listopada do 22 grudnia w teatrze Colsubsidio Bogoty.Osoby niepełnoletnie w wieku od 9 do 12 lat, mieszkających w Bogocie i zainteresowani udziałem muszą wysłać wideo śpiew jednej z trzech piosenek są dostępne (na Święta przygotować się już wszystkie (lub Zjednoczone).Filmy należy przesyłać do serwisu YouTube, a następnie musi wysłać link do 18 października, na adres e-mail convocatoria@misi.com.co.W trakcie pierwszego wyboru, który zostanie ogłoszony 22 października, zostaną wybrani czterech chłopców i cztery dziewczynki, aby przeprowadzić przesłuchanie. Wybór dwóch dzieci, zostanie ogłoszony 25 października na e-mail.Dokładnie, piosenkarka nigdy Monica Danilov, który, jak się okazało, wybrany w 2005 roku, aby grać dźwięki muzyki buntowniczą, pamiętaj, co znaczyła w jego karierze, jak wynik wybrana, gdy nakazał swojemu wideo, aby konkurować.

„Dźwięki muzyki buntowniczą, otworzył mi drzwi do świata opery i teatru muzycznego w kraju, jak i na zewnątrz, śpiewać, jak prawo jazdy liryczna” – mówi piosenkarka.Aby uzyskać więcej informacji na temat zaproszenia na wjazd do Facebook/CZAS i sprawdzić warunki, w Notes.Z jego kompilacji 30 lat, boże Narodzenie, Misja Produkcje zamyka obchody jego jubileuszu, co widowisko muzyczne sprawia, że podróż do piosenki ich widowisko jest bardziej wskazane dla tej pory roku.